Ułanów 7b, Lublin | biuro@labora.lublin.pl | (81) 538-23-65

O firmie

Jesteśmy lubelską firmą budowlaną założoną w 1988 roku. Od 1992 roku prowadziliśmy działalność na terenie Niemiec, gdzie wybudowaliśmy kilkanaście domów jednorodzinnych i około 800 mieszkań w okolicach Hamburga. Zdobyte tam doświadczenie wykorzystujemy na rynku lubelskim. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm.

ofirmie

Budowa domów Lublin

W systemie deweloperskim budujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne, segmenty bliźniacze i szeregowe w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Lublina. W ciągu ostatnich lat nasze realizacje, takie jak „Szeregowce z klasą”, „Modern Style”, „Skysteep” czy „Green Place”, dzięki innowacyjności i wysokiemu prestiżowi, spotkały się z dużym uznaniem klientów.

Budujemy również domy na indywidualne zlecenie na działkach naszych klientów oraz pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zezwoleń budowlanych. Wykonujemy budowy „pod klucz”, stany surowe oraz prace cząstkowe (fundamenty, dachy, elewacje) objęte 3 letnią gwarancją.

Ponad 20-letnie doświadczenie w budownictwie zobowiązuje. Zarówno na placu budowy, jak i poza nim stawiamy na najlepszych fachowców.

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/platne/sebcomp4/public_html/labora/wp-content/themes/labora/footer.php on line 13